رنجنامه سید احمد خمینی | بخش پنجم | هشدارهای امام خمینی

امام خمینی و آیت الله منتظری

سید احمد خمینی در این بخش از نامه، هشدارهای امام خمینی را گوشزد میکند. برای مطالعه بخش چهارم نامه کلیک کنید. برای مطالعه همه بخشهای نامه کلیک کنید.

خطری که شما (آیت الله منتظری) را تهدید میکند

از آنجا که در شما صفا وپاکی را سراغ دارم معتقدم خداوند شما را هدایت و حفظ میکند. و از امام انشاء الله فاصله نمیگیرید. دوباره دوستان خوب قدیم خود را جذب خواهید کرد که انشاءالله این گونه بشود. البته این در صورتی است که یکی دوسال دست به هیچ کار غیر معقولی نزنید. کاملاً در خط امام باشید و از لیبرالها و منافقین فاصله بگیرید. از آخوندهای مرتجعی که تا دیروز وهابیتان میدانستند و احتمالاً امروز از غلاه امیرالمؤمنین و نیز از افرادی که تا دیروز سبک سرتان میخواندند ولی امروز مبارزی خستگی ناپذیر، جداً جدا شوید. من فعلاً تنها خطر شما را منافقین و لیبرالهای بی دین و مرفهین بی درد نمی دانم. من علاوه بر آنها خطر را در آخوندهای بدجنس متحجری میدانم که در نجف امام را متهم به تارک الصلوه بودن کردند و پانزده سال خون به دل امام کردند. حواستان جمع باشد.

نامه امام خمینی به مجلس خبرگان

بگذارید به مطلب دیگری بپردازم. و در زمینه مسائل “مهدی هاشمی ” و گرفتاریهایی که مربوط به ایشان می شود مطلبی بگویم.
قبل از بحث در مورد نامه های جنابعالی به امام و بررسی نامه ها و نوارها و مصاحبات آقای مهدی هاشمی، نظر شما را به قمستی از پیام امام خطاب به مجلس خبرگان که تیرماه سال 62 صادر گردید جلب می کنم. این پیام بیش از سه سال قبل از دستگیری آقا مهدی است. گویی فقط برای شما نوشته اند. و گویی تنها کسی که گوش به آن نداده است شمایید. توجه بفرمایید:

اولین سند

سند شماره 1:
“باید بدانید که تبه کاران و جنایت پیشگان بیش از هر کس چشم طمع به شما دوخته اند. و با اشخاص منحرف نفوذی در بیوت شما با چهره های صددرصد اسلامی و انقلابی ممکن است خدای نخواسته فاجعه به بار آورند.  با یک عمل انحرافی نظام را به انحراف کشانند. و با دست شما به اسلام و جمهوری اسلامی سیلی زنند. الله الله در انتخاب اصحاب خود. الله الله در تعجیل تصمیم گیری خصوصاً امور مهمه. و باید بدانید و می دانید که انسان از اشتباه و خطا مأمون نیست. به مجرد احراز اشتباه و خطا، از آن برگردید. و اقرار به خطا کنید که آن کمال انسانی است. و توجیه و پافشاری در امر خطا و نقص، و از شیطان است. در امور مهمه با کارشناسان مشورت کنید. و جانب احتیاط را مراعات نمایید. ”

گویی امام 5 سال بعد را می خوانده است. و کانون خطر را دقیقاً از 5 سال قبل نشانه رفته است. آیا خدا را خوش می آید شما گوش به حرف چنین مرد زیرک و باهوشی ندهید؟

برای مطالعه بخش بعدی نامه کلیک کنید.

برای مطالعه مطالب دسته بندی <مرور تاریخ> کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *