ریحانه پارسا |‌ آیا به پایان پارسا رسیده ایم؟

ریحانه پارسا

یک روزی است که شایعاتی درباره ریحانه پارسا دست به دست میشود. اینکه این موضوع چه میزان اهمیت دارد، جای بحث است. آیا واقعا تاثیری در روند زندگی آدمیان دارد؟ یا این موضوع یک موضوع انسانی است؟ و دل مردم را به درد آورد؟

ریحانه پارسا کیست؟

از لحاظ بیوگرافیکی، در هر سایت دیگری نیز میتوانید اطلاعاتی به دست بیاورید. مهم نیست. مهم این است که چرا من و شما او را میشناسیم. در اثر انتخاب یک کارگردان و حضور ایشان در یک سریال، به نام پدر بسیاری از مردم که هنوز صدا و سیمای جمهوری اسلامی را دنبال میکنند، با این پدیده آشنا شدند. شاید هر کس دیگری نیز میتوانست جای او قرار بگیرد و الان شخص دیگری برای ما سلبریتی بود. پس این شخصیت، به ذات ارزشمند نیست و دست تقدیر او را معروف کرده است. او هم مثل بسیاری از سلبریتی ها شهوت دیده شدن دارد. (در این رابطه این مطلب را بخوانید.)

قتل، خودکشی یا شایعه

در حال حاضر هیچ خبر موثقی نیست. همه چیز از یک خبر در سایت اخبار معاصر شروع شده است.

ریحانه پارسا
ریحانه پارسا |‌اولین خبر منتشر شده از مرگ ریحانه پارسا | سایت اخبار معاصر

پس از آن سایت رکنا این خبر را بازنشر کرد. اما هیچکدام حرف قطعی نزده و صرفا یک خبر زرد را برای اینکه از کلیک ها عقب نمانند، بازنشر کردند.
هر چند در این لحظه معتقدم این خبر میتواند مانند آهنگ خواندن الناز گلرخ باشد (این مطلب را بخوانید.) و دلیل آن جمع آوری فالور و توجه مردم باشد. اما در غیر اینصورت هم پرداختن خبرگزاریها به یک خبر زرد، کار زشتی است.

عاقبت پارسایی

دلیل اینکه چرا رسانه ها بدون یک منبع موثق چنین شایعی را نشر میدهند، کاملا واضح است. دنیا اینترنت و دنیای دیده شدن، به شما میگوید که خبرها را نشر بده حتی اگر دروغ باشد. به قولی بدنام بودن بهتر از گمنام بودنه! این درس اول این روزهای دنیای مجازی و اینترنت است. معتقدم باید به دنیای خودمان و نیازهای اصلی بپردازیم. در غیر اینصورت برای ما نیازتراشی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *