سایت چله و تولیدی رها | قصه از کجا شروع شد؟

تولیدی رها

مدتهاست به این موضوع فکر میکنم که چرا آدمها با تواناییهای مختلف، موفق نیستند! چرا استعداد آنها بروز نمیکند؟ مثلا فردی که به شکل منحصر بفردی، توانایی بافت عروسک دارد، نمیتواند از این استعداد خود استفاده کند. در بهترین حالت، شاید از خرید این عروسکها برای کودک خود بی نیاز شود. اما درآمدی نخواهد داشت.
از این بابت ناراحت بودم. دیدن اطرافیانم با توانایی های مختلف و جذاب، ذهن من را به چالش کشانده بود!

چه باید کرد؟

با خودم فکر کردم. راه بلند و سختی در پیش من هست. اما باید شروع کرد. شاید بتوان از فضای مجازی استفاده کرد. به هرحال بعنوان یک مهندس کامپیوتر، طراحی یک سایت یا مدیریت یک صفحه اینستاگرامی کار سختی نیست. اگر خوب کار کنم، شاید راه به جایی بردیم.

سایت چله

بالاخره گام اول را برداشتیم. سایت چله ایجاد شد. یک سایت با رویکردهای مختلف! دلم میخواست در نوشته های این سایت از هر آنچه دغدغه دارم و بلد هستم، حرف بزنم. کم کم فهمیدم که میشه توی نوشته‌های سایت از برنامه نویسی گفت. از گیت و کار با اون که نیاز هر برنامه نویس هست. احتمالاً به زودی از وردپرس صحبت کنیم و آموزش رو جلو ببریم.

تولیدی رها

اما مهمتر از نوشته ها، بحث تولیدات هست. اطراف همه ما، آدمهایی با توانایی‌های مختلف هستند. مثلاً اطراف خود من، یکی با نمد کارهای قشنگی درست میکنه. شاید بعضی از کارها رو آموزش هم بدیم! یک نفر بافتنی های قشنگی میبافه و ظرافت کارش خیلی خوبه. دوست دیگری، توی فرش و تابلو فرش مهارت داره. خب چی از این بهتر؟ من سعی کردم بیشتر وقت رو برای این موضوع بگذارم. حالا ما یک تولیدی داریم به نام تولیدی رها! کارهای این تولیدی رو از اینجا دنبال کنید.

ادامه راه

این پایان راه ما نیست. در‌واقع راه هنوز آغاز نشده است. ما در ابتدای کاریم. مطمئناً نیاز به همراهی شما عزیزان داریم. لطفاً همراه ما باشید و ما را به دوستان خود معرفی کنید.

1 دیدگاه برای “سایت چله و تولیدی رها | قصه از کجا شروع شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *