سلبریتی ها، طرفداران، درآمد اینستاگرامی

سلبریتی | سحر زکریا | سایت چله

این روزهای سخت

در این روزهای سخت اقتصادی ایران، هر کس از یک کارگر گرفته تا افراد مشهور و سلبریتی ها به دنبال کسب درآمد است. چند سالیست که فضای مجازی به ویژه اینستاگرام، فضای مناسبی برای تبلیغ کسب و کارها شده است. اما یک دغدغه اصلی در صفحات اینستاگرامی، دیده شدن است.
از این رو افراد فعال در این عرصه، به طرق مختلف سعی بر جذب مخاطب و دیده شدن دارند. یک روز با ساخت کلیپهای طنز مثل صبوری و امثال او، یک بار با ساخت کلیپهای به اصطلاح افشاگرانه مثل فردین، یکروز با ساخت سوتی مثل کلیپ الناز گلرخ.
شیوه ها زیاد هستند و هر کدام میتوانند تاثیر خود را داشته باشند. اما چیزی که اخیرا باب شده است، حرکات غیرمعمول در لایو ها و پستهاست. ممکن است دنیا جهانبخت با خفه کردن خودش، چنین جذبه ای را بسازد. دیگری با برهنه شدن، یک نفر با گریه و فریاد!

باید دیده شد!

مهم نیست آنها چه میکنند، مهم این است که چرا چنین میکنند. آنها باید دیده شوند. شاید پاداش آن، صرفا دیده شدن باشد و هیچگونه درآمدزایی هم نداشته باشد. البته که این مورد بسیار کم است.
بسیاری از سلبریتی ها، خواه هنرمندان، خواه شاخهای مجازی، نانشان در دیده شدن است. آنها را جدی نگیریم.
این غول بی شاخ و دم اینستاگرام، یک دایره نفوذی برای ابراز وجود بی سوادان ایجاد کرده است. یک نفر صرف بازی درخشانش، صرف ساز زدنش، محبوب میشود. دلیلی ندارد که درباره همه چیز صحبت کند. ادامه دارد …

2 دیدگاه برای “سلبریتی ها، طرفداران، درآمد اینستاگرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *