طرح انسان کامل چیست؟

سرمایه بزرگ آدمی، زمان است. لحظه ها که ثانیه را میسازند، ثانیه ها که دقیقه را، دقیقه ها ساعت را و ساعتها روز را! نمیتوانیم زمان را متوقف کنیم و این یعنی از دست رفتن سرمایه. اما به انتقام این گذشتن، فقط میتوانیم با برنامه ریزی از زمان، این سرمایه خدادادی، بهره ببریم. طرح انسان کامل سعی دارد تا با تکیه بر احکام اسلامی و بیانات مقام معظم رهبری، در گذر زمان، عادات مهمی را در ما جاودانه کند و انسانها را به آنچه که باید باشند، نزدیکتر سازد. انسانی که سرچشمه بسیاری از خیرات و خوبیهاست. انسانی که همت دارد، فکر میکند، تلاش میکند و دنیایی بهتر برای زیستن، میسازد.

فرم ثبت نام

تاریخچه

این طرح بسیار نوپاست و چله های آن در حال طراحی و پیاده سازی است. تفکر این طرح از اسفند 97 آغاز شده است و توفیق اجرای آن از 19 بهمن 98 حاصل شده. امید است طرح انسان کامل بتواند هر روز افراد بیشتری را جذب کند و هر روز معایب آن کمتر شود. خدا را شاکریم که حتی به اندازه یک قدم مورچه وار، در راه اسلام و ظهور منجی عالم قدم برمیداریم، باشد تا موجب شادی مولا از ما باشد.

برگه راهنمای چله ها

دانلود برگه راهنما
دانلود برگه راهنما

فرم ثبت نام

این کتاب، در چله مورد مطالعه شما قرار میگیرد
توجه داشته باشید که باید چله ها را از ابتدا آغاز کنید

معرفی گروه

تعدادی از جوانان دور هم جمع شده ایم و امید داریم با گامهای کوچک، هر روز بیشتر به مفهوم زندگی و هدف آفرینش که چیزی جز عبادت و عبد بودن نیست، نزدیک شویم.

به زودی اعضای این گروه معرفی خواهند شد.

تیم ما